شرکت «گیو» تولید کننده انواع دستگیره های لوکس ساختمانی و با سابقه ایی 30ساله از مدیران خود در صنعت قفل و دستگیره اقدام به حضور فعال در بازار ایران نموده است.

«گیو» قصد دارد با استفاده از تجارب مدیران خود و اطلاع کامل از نقاط ضعف و قوت موجود در بازار ایران به نحوی عمل نماید تا نقطه نظرات خریداران محترم را در جنبه های مختلف برآورده و تأمین نماید.

این اقدامات به واسطه نقطه نظرات ارائه شده توسط خریداران محترم، بازاریان گرامی و مهندسین و کارشناسان زبده موجود در این صنعت می باشد که تمامی عیوب و نواقص دستگیره های موجود در بازار را طی سالیان گذشته صادقانه مطرح نموده اند.

الف) تأمین سلایق و کارائی

کارشناسان اعتقاد دارند

*خانه همان جایی است که وقتی قرار است به آن برگردیم ، همه اجزایش انسان را به سمت خودش جلب نماید.

قطعاً یکی از این اجزائی که انسان را به سمت خود خواهد کشید سلیقه ایی است که در چیدمان اجزای خانه بکار رفته است.

از دیرباز ایرانیان به انتخاب محصول مناسب در نوع و طرح و رنگ مورد سلیقه شان و استفاده مناسب در مکان مورد نظر زبانزد بوده اند.

در زمان حاضرکمتر کسی یافت می شود که در خرید و چیدمان لوازم مورد نیاز شخصی و منزل خود حساسیت به خرج ندهد. و از آن بی تفاوت عبور نماید.

این حسن سلیقه در کوچکترین لوازم اعم از لوازم منزل و لوازم شخصی نیز دخالت داده می شود و لیکن یکی از نادرترین مواردی که تقریباً کسی به آن حساسیت ندارد و یا به آن توجه نمی کند نوع و مدل دستگیره های درب منازل خود می باشد دستگیره درب منزل از ابتدای شروع فعالیت های روزانه و تا آخرین فرصت شبانه با ما است. ولی متأسفانه این استفاده مکرر در ذهن کمتر کسی ثبت می شود و چنانچه انتخاب این محصول از نظر مدل – رنگ – کیفیت و زیبایی، مناسب سلیقه ما نباشد ، می تواند به صورت ناخود آگاه در روان ما تأثیر منفی برجای بگذارد.

عدم اطلاع ما از این امر سبب شده تا از بدیهی ترین امتیازاتی که میتوان در این مورد از آن استفاده نمود غافل شویم.

همه ما میدانیم که یک درب در 2 سمت باز می شود و الزاماً محیط و رنگ و دکوراسیون 2 طرف درب نیز با هم یکسان نمی باشند

مانند درب حمام به حال و یا درب دستشوئی به حال و یا درب اتاق خواب به حال و غیره.

اگر مصرف کننده از نکته فوق آگاهی داشته و از طرفی تولید کننده ای توانمند و مطلع و مجهز وجود داشته باشد می توان شرایطی فراهم نمود که بر روی درب از هر طرف یک دستگیره با رنگ و مدل خاص قرار گیرد تا با دکوراسیون مربوطه هماهنگ باشد و نقطه نظر مصرف کننده برآورده گردد.

شرکت «گیو» با آگاهی از این خواست بر حق مصرف کنندگان عزیز و انتظارات منطقی طراحان گرامی ، شرایطی را فراهم نموده است تا بتوان بر خلاف عرف موجود در بازار ایران و جهان ، بر روی هر درب، دستگیره مناسب در همان طرف خریداری و نصب گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.