البرز پارکت به مدیریت مهندس عبدالملکی در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه تولید، تامین و بهره برداری چوب به عنوان مواد اولیه کارخانجات صنایع چوب کشور آغاز نمود. این شرکت افتخار دارد که به عنوان یکی از معدود صادر کنندگان چوب ایران پس از فرآوری فنی منطبق با استانداردهای معتبر بین المللی به ایتالیا، عربستان سعودی، اردن و بعضی کشورهای حوزه خلیج فارس باشد. همچنین شرکت افتخار اخذ لوح زرین و تندیس بلورین نمایشگاه بین المللی تهران در سال های 1998-1999-2006 -2007-2009 -2014و 2015 را نیز دارا می باشد.

 البرز پارکت به عنوان تنها تأمین کننده مواد اولیه پارکت برای شرکت پارکت کشوری (BW سابق) بوده که پس از تعطیلی واحد صنعتی مزبور، موفق به خرید ماشین آلات پیشرفته تولید پارکت چوبی کمپانی باورک سوئیس شد و با به کار گرفتن ماهرترین نیروهای فنی آن شرکت و با سیاست وبرنامه ریزی راهبردی جدید، مبادرت به تولید پارکت چوبی و سایر فراورده های چوبی اعم از قرنیز و ابزار و … نمود.

البرز پارکت در سال 1392 واردات محصولات جدید شامل پارکت های تمام چوب (Solid) از اروپای شرقی و مهندسی شده (Engineered) از دانمارک، انواع ترموود ون(Ash) و کاج (Pine) از فنلاند و سایر هارد وودها ( Hard wood) از معتبرترین کارخانه های اروپا را نیز در برنامه خود قرار داده است.

البرز پارکت نماینده انحصاری پارکت یانکرز دانمارک در ایران می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.